SCM Râmnicu Vâlcea va juca în Liga Campionilor; în acest sezon nicio echipă nu va primi titlul de campioană
Handbalul românesc nu va avea campioane în acest sezon. Azi s-a votat în Consiliul de Administrație să nu se dea titlul de campioană nici la masculin, nici la feminin. După votul celor 16 membri din Consiliul de Administrație s-a stabilit că nu se vor acorda titluri de campioană nici în Liga Zimbrilor, nici în Liga Florilor, acolo unde CSM București […]
» Read more