PNL a schimbat discursul despre corupţi şi traseişti: unii sunt buni…
În sfârşit, PNL a înţeles că nu totul se rezumă la sloganul „corupţii şi traseiştii sunt răi” şi că se pot face compromisuri chiar şi cu persoanaje din astea… negre. Altfel nu-mi explic bucuria pe care au manifestat-o liderii PNL la aflarea veştii că Oancea, fost PC, fost ALDE până mai ieri, actual PNL, a câştigat alegerile pentru primăria municipiului […]
» Read more