Prima competiție sportivă a avut loc în Sala Polivalentă din Slătioara
Marți, la Slătioara, a avut loc prima competiție sportivă regională, unde au participat elevi din 5 comune. A fost o competiție unde echipele s-au confruntat în volei, handbal, tenis de masă, șah. ”Acesta este scopul sălii de sport. Atât pentru orele de educație fizică și sport cât și pentru competiții, antrenamente. Azi a avut loc prima competiție sportivă și deja […]
» Read more