”Suveraniștii” români au reușit să murdărească până și moartea marelui Mircea Lucescu

Apropos, credeați că suveranistii sunt capabili de bun simt? De a respecta trecerea în neființă a unui mare român?
Credeți că suveranistii au umanitate, au decența, au bun simt?
Nu dragii mei, din păcate, răutatea, murdăria, ura, agresivitatea și din păcate prostia ii definește chiar în momentele în care ar trebui să tacă.
Ce credeți că au debitat acesti indivizi despre moartea lui Lucescu?
Că a murit din cauza vaccinului COVID.
„FIx la 5 ani, după cum e scris”, delireaza suveranistii.
Unde dracu, mă? Cum dracu să te ucidă un vaccin? Ar fi trebuit sa murin vreo 8 milioane de români. În fine dar nu despre asta e vorba ci pur si simplu despre acești indivizi care murdăresc și momentele solemne.
Rușine, vouă. Cum puteți fi, mă, atât dar chiar atât de josnici!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *